قیمت اعلام حریق جنت

قیمت اعلام حریق جنت

قیمت اعلام حریق جنت

قیمت اعلام حریق جنت :شرکت سازنده سیستم هشدار آتش جنت در سال ۱۸۷۲ راه اندازی شد و انواع محصولات مربوط به سیستم اعلام حشیش را طراحی و تولید کرده است.
با بیش از یک قرن تجربه، زنگ آتش جانت را می توان به سادگی به عنوان یکی از امن ترین سیستم های جهان شناخت و انتخاب آن را برای کاربران آسان تر می کند.
قیمت اعلام حریق جنت

قیمت اعلام حریق جنت

درباره سیستم

این سیستم که دارای مصوبه سازمان آتش نشانی تهران است، امنیت عالی ساختمان شما را تضمین می کند. سیستم زنگ خطر آتش جنت در دو دسته کلی پیشرفته  و معمولی به بازار معرفی می شود که با توجه به شرایط ساختمان خود می توانید مناسب ترین گزینه را برای ساخت سیستم های اعلام آتش انتخاب کنید.
برای اطلاع دقیق تر از محصول مورد نیاز خود میتوانید از شرکت نارپوش راهنمایی بگیرید.
قیمت لوازم جانبی  سیستم اعلام آتش سوزی جنت کنار  قیمت اعلام حریق جنت محسوب میشود،که شامل تمام کنترل پنل ها، آشکارسازها، آژیر های فلاشر و غیره می باشد.
قیمت اعلام حریق جنت

قیمت اعلام حریق جنت

قیمت اعلام حریق جنت: دود

آشکارسازهای هشدار آتش نشانی جنت انواع مختلفی دارند، از این آشکار ساز ها برای شرایط مختلف و برای تشخیص موقعیت های مختلف خطر استفاده می شود. آشکار ساز دود جنت که یکی از رایج ترین انواع آشکار ساز ها است، برای تشخیص دود در محیط طراحی شده است.
حسگرهای تشخیص دود در محیط بلافاصله آژیر ها را از وجود دود آگاه می کنند که این کار با ارسال سیگنال های تشخیص و اندازه گیری میزان سیگنال های بازگشتی می تواند انجام شود.
قیمت اعلام حریق جنت

قیمت اعلام حریق جنت

قیمت اعلام حریق جنت:حرارتی

آشکار ساز حرارتی جنت به همین ترتیب کار می کند، اما تشخیص آن بر اساس افزایش دما های محیط است که می تواند وجود آتش یا گرمای غیرطبیعی را گزارش کند. عملکرد آشکار ساز های گرما می تواند بر اساس نرخ از پیش تعیین شده افزایش گرما یا افزایش شدید دمای اتاق باشد که به آشکار ساز افزایش گرما و آشکار ساز ثابت گرما معروف است.
آلارم های آتش نشانی می توانند به عنوان ترکیب صوتی یا صوتی با فلاشرها عمل کنند. زنگ آژیر های شنیدنی تنها با آلارم های خود زنگ می زند، اما آژیر های جنت فلاشر ترکیبی از آژیر های شنیدنی با فلاشرها هستند که نور رنگی آن ها از نظر بصری خطر را اعلام می کند.
پنل کنترل هشدار آتش جنت که دارای ۸ مدار آژیر خروجی و پنل خروجی تکرار کننده است، می تواند وضعیت را از راه دور کنترل کند. علاوه بر این، سادگی کار با این پنل امکان آزمایش و راه اندازی یک فرد را می دهد و به این ترتیب، این محصول به یکی از پانل های کانونی منحصر به فرد جدید در فناوری تبدیل شده است.

برند های ایرانی و جنت

سیستم های اطفای حریق  ایرانی سال های سال با رقیب های خارجی خود  در زمینه سیستم های متعارف رقابت کرده اند، حتی به تازگی برخی برندهای اعلام آتش سوزی ایرانی سیستم های پیشرفته و قابل کنترل زنگ آتش سوزی را در اختیار سازمان های مربوطه قرار داده اند تا این استاندارد را برآورده کنند که نشانه پیشرفت در توسعه سیستم های زنگ خطر آتش سوزی داخلی است.
قیمت اعلام حریق جنت
بهتر است بدانید که بعضی برند های اطفای حریق ایرانی در اروپا نیس به فروش میرسند و جزو برترین ها و با کیفیت ترین ها هستند.
از طرفی سیستم های اعلام آتش جنت به بالاترین استانداردهای ممکن توسعه یافته اند تا پیشرفته ترین سیستم های زنگ خطر و تشخیص آتش را به بازار عرضه کنند. سیستم های معمولی و پیشرفته  اعلام آتش از جمله محصولات این برند هستند. شرکت جنت توانسته محصولات خود را به استانداردهای بین المللی عرضه کند.
شما عزیزان میتوانید برای دریافت خدمات و همچنین مشاوره درباره محصولات جنت و همینطور قیمت آن ها با مشاوران نارپوش تماس بگیرید.
مطالب تصادفی :  شرکت های فروش تجهیزات اعلام حریق

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.