شرکت اطفا حریق ایران

شرکت اطفا حریق ایران

شرکت اطفا حریق ایران

 

سیستم اعلام آتش سوزی (سیستم اعلام آتش) که توسط شرکت اطفا حریق ایران نارپوش ارائه میشود یکی از ضروری ترین و حساس ترین تجهیزات در تمام مراکز، ساختمان ها و مکان های حساس است.شرکت اطفا حریق ایران
هر سیستم اعلام آتش معمولاً از سه بخش ورودی، سیستم مرکزی و خروج تشکیل شده است. ورودی ها شامل انواع آشکارسازها یا حسگرها و بافندگی است. مرکز سیستم همان دستگاه مرکز کنترل است و خروجی های زنگ خطر آتش نشانی و سیستم خاموش کننده نیز شامل آژیر، آژیر فلاشر، تلفن، رله و تکرار کننده است.

 

شرکت اطفا حریق ایران

 

هر سیستم اعلام آتش معمولاً از سه بخش ورودی، سیستم مرکزی و خروج تشکیل شده است. ورودی ها شامل انواع آشکارسازها یا حسگرها و بافندگی است.شرکت اطفا حریق ایران

مرکز سیستم زنگ خطر و خاموش کننده آتش، دستگاه کنترل مرکزی است که در دو نوع معمولی و نزدیک شده در دسترس است. زنگ خطر آتش سوزی و خروجی های آب پاش نیز شامل آژیر، آژیر فلاش، تلفن، رله و تکرار کننده است.

الزام برای نگهداری و تعمیرات 

برای رسیدن به مورد فوق لازم است انواع مختلف زنگ خطر و آب پاش های آتش را در ساختمان های مختلف پیاده سازی کنیم، اما مهم تر از آن آماده سازی این سیستم ها در هنگام آتش سوزی و عملکرد  آن ها در خطرات است.
بنابراین پس از اجرای صحیح این سیستم ها، نگهداری دوره ای این سیستم ها، رسیدگی دوره ای تجهیزات قابل انهانه و انتظار آنها از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت اطفا حریق ایران نارپوش با متخصصان و تکنسین های متخصص در زمینه سیستم های اعلام آتش نشانی و آتش نشانی، علاوه بر ارائه خدمات کافی و حرفه ای در این زمینه، موفق به دستیابی به رضایت مشتریان عالی شد. در زیر خلاصه ای از طرح های نگهداری شرکت نارپوش  ارائه شده است.

نگهداری و تعمیرات سیستم های اطفای حریق:

همان طور که می دانید تعمیر و نگهداری به مجموعه ای از فعالیت ها و اقدامات با هدف حفظ تجهیزات عملیاتی (نگهداری) یا بازگرداندن تجهیزات معیوب به چرخه استفاده و خدمات اشاره دارد و نتیجه مورد انتظار این اقدامات آماده سازی، نگهداری ظرفیت عملیاتی، تداوم و تداوم عملیاتی تجهیزات برای شرایط تعریف شده خواهد بود.
استاندارد NFPA25 برای بازرسی، آزمایش و نگهداری سیستم های حفاظت از آتش مبتنی بر آب بازرسی، آزمایش، نگهداری و تعمیر این تجهیزات و توصیف تمام اقدامات لازم برای آماده سازی و نگهداری سیستم تحت شرایط مشابه و سطوح عملکردی طراحی شده است.
در سیستم آبیاری با لوله های مرطوب، آبیاری کننده ها به شبکه لوله کشی حاوی آب متصل می شوند و به محض فعال شدن آبپاش ، بلافاصله آب تخلیه می شود. مزایای این سیستم هزینه های نصب، نگهداری و تعمیر با سرعت بالا و پایین است که برای این امر میتوانید از شرکت اطفا حریق ایران که به نام نارپوش معرفی شده است کمک بگیرید.
شرکت اطفا حریق ایران
در بیشتر مناطقی که خطر یخ زدن آب وجود ندارد، سیستم بیشتری انتخاب اول طراحان خواهد بود و صحت عملکرد را تضمین خواهد کرد و حفظ شرایط مورد نظر این سیستم خاموش کننده آتش تنها با انجام یک فرایند کافی نگهداری و تعمیرات موثر محقق خواهد شد.

نگهداری و تعمیر سیستم های اعلام اطفای حریق

 تهیه سیستم اعلام آتش به عنوان اولین و موثرترین سیستم تشخیص و آگاهی آتش برای ساکنان ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور کلی طراحی، اجرا و بهره برداری از سیستم تشخیص و اعلام  و اطفای حریق به دو منظور  و برای حفاظت از جان و اموال انجام می شود. بر اساس مقررات ملی ساخت و ساز در بخش ۱۳ و استانداردهای اداره آتش نشانی، سیستم های زنگ خطر آتش نشانی به دسته های مختلف تقسیم می شوند.
naarpush.ir
برای بهره مندی از خدمات نارپوش که بهترین شرکت اطفا حریق ایران است با ما در تماس باشید.
مطالب تصادفی :  قیمت دمنده آتش خاموش کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.