برند اعلام حریق

برند اعلام حریق

انواع برند اعلام حریق وجود دارد که سیستم های زنگ خطر آتش نشانی ایران علاوه بر استاندارد سازمان آتش نشانی ملی ایران، مصوبات بین المللی مانند ددال اروپا را نیز به دست آورده اند.
درباره کیفیت برند اعلام حریق  کیفیت تجهیزات زنگ خطر آتش سوزی ایران به گونه ای است که برای پروژه های مسکونی کاملا مناسب است، به شرطی که شرایط نگهداری حفظ شود و مصرف کننده برای تامین تجهیزات اروپایی نیازی به هزینه های بیشتری دارد.
به عنوان مثال شرکت زنگ خطر آتش  با برند اعلام حریق Zitex با راه اندازی یک آزمایشگاه تخصصی برای تجهیزات اعلام آتش، کیفیت محصولات خود و سایر تولیدکنندگانی را که مایل هستند افزایش می دهد و کارایی بهتر و قیمت اقتصادی را در مقایسه با برندهای اروپایی ارائه می دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برندهای ایرانی سیستم های اعلام آتش نشانی، توضیحات را بخوانید یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

برند اعلام حریق ایرانی زیتکس

برند اعلام حریق
یکی از معتبر ترین سیستم های اعلام آتش سوزی در ایران، برند اعلام حریق زیتکس است. زیتکس اولین برند ایرانی مصوب سازمان امنیت و امنیت آتش نشانی شهرداری تهران است.
زیتکس همچنین گواهی ها و تأییدیه های متعدد اروپایی و بین المللی را به دست آورده است. محصولات معمولی زنگ آتش هوشمند زیتاکس سال هاست که در پروژه های ایمن سازی، ساختمان ها و غیره استفاده میشوند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

برند اعلام حریق ایرانی سنس

برند اعلام حریق

 

شرکت فن‌آوری سانا پژوهش گستر تولید کننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق است و محصولات خود را با نام تجاری برند اطفا حریق سنس (Sens fire alarm system) به بازار عرضه می‌کند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1387 در تبریز آغاز کرد و با تولید سیستم‌های اعلام حریق متعارف یا کانونشنال به بازار راه پیدا کرد. برند اعلام حریق سنس همچنین سیستم‌های آدرس‌پذیر نیز تولید می‌کند.

طراحی دقیق مطابق با فن‌آوری‌های روز دنیا، بهره‌مندی از استانداردهای تخصصی اروپایی و ملی و کاربری آسان، محصولات این برند را در اکثر استان‌های ایران و برخی از کشورهای همسایه بسیار پرطرفدار کرده است.

 

برند اعلام حریق ایرانی سایان

برند اعلام حریق
شرکت زنگ خطر آتش سوزی سایان یکی از شرکت های ایرانی است که سیستم های زنگ خطر آتش نشانی معمولی تولید می کند. تجهیزات این شرکت مورد تأیید اداره آتش نشانی قرار دارد و به دلیل کیفیت و کارایی بالا، نشان دهنده بخش مهمی از بازار تجهیزات زنگ خطر آتش نشانی است. در مطالب دیگر شما می توانید هر یک از تجهیزات با برند اعلام حریق سایان را مشاهده نمایید.
برند اعلام حریق

برند های ایرانی و خارجی

در ایران استفاده از سیستم های زنگ خطر آتش سوزی نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر برای امنیت مالی و جانی مورد نیاز است. حتی تکمیل کار بر روی بسیاری از کارها نیاز به تأیید آتش نشانی دارد.
به عنوان مثال،برای  تمام ساختمان های 5 طبقه بالا برای نصب یک سیستم زنگ آتش سوزی به منظور به دست آوردن مجوز پایان مورد نیاز است. همچنین آتش نشانی این مجوز را صادر کردند که ساختمان به سیستم های اعلام آتش سوزی تأیید شده خود مجهز شود.
برند اعلام حریق

کدام بهتر است؟

سیستم های زنگ خطر آتش سوزی ایران سال ها با رقیب های خارجی خود  در زمینه سیستم های متعارف رقابت کرده اند، حتی به تازگی برخی برندهای اعلام آتش سوزی ایرانی سیستم های پیشرفته و قابل کنترل زنگ آتش سوزی را در اختیار سازمان های مربوطه قرار داده اند تا این استاندارد را برآورده کنند که نشانه پیشرفت در توسعه سیستم های زنگ خطر آتش سوزی داخلی است.
برای استفاده از سیستم اعلام حریق و آشنایی بیشتر و همینطور دریافت خدمات میتوانید با همکاران ما در شرکت نارپوش در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.
شرکت نارپوش منفرد آسیا مفتخر است تا با خدمات در زمینه آتش سوزی به شما عزیزان یاری رساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *