نمونه تاییدیه آتش نشانی

در این مقاله قصد داریم به توضیح نمونه تاییدیه آتش نشانی بپردازیم . در ادامه همراه ما باشید.

نمونه تاییدیه آتش نشانی

توضیح نمونه تاییدیه آتش نشانی

تاییدیه آتش نشانی یک سند و گواهی سازمان آتش نشانی مبنی بر اجرای صحیح ساخت و ساز و یا رعایت نکات ایمنی بر اساس قوانین مربوطه است ؛ که متولی اخذ این تاییدیه ممکن است شهرداری و یا سازمان نظام مهندسی باشد .

 

نمونه تاییدیه آتش نشانی و انواع آن

تاییدیه سازمان آتش نشانی برای یک ساختمان جهت تغییر کاربری از اداری به مسکونی و یا بالعکس

تاییدیه سازمان آتش نشانی برای واحد های خدمات درمانی و مراکز پزشکی و یا دامپزشکی

تاییدیه سازمان آتش نشانی برای واحد های تجاری

تاییدیه سازمان آتش‌ نشانی برای انواع سوله های صنعتی ، تجاری ، انباری و…

تاییدیه سازمان آتش نشانی برای انواع پروژه های اداری ، تجاری ، صنعتی ، اجتماعی ، مسکونی و…

 

مدارک جهت اخذ تاییدیه و نمونه تاییدیه آتش نشانی

کارفرمایان و مالکین ساختمان برای شروع ساخت پروژه خود جهت ایمن سازی و دریافت نقشه و دستورالعمل های مربوطه باید مدارک زیر را به شرکت مجری آتش‌نشانی ارائه دهند ؛ اصل و کپی کارت ملی و سند مالکیت ساختمان

نقشه های فاز یک ساختمان

تنظیم قرارداد مشاوره با شرکت مجری سازمان آتش نشانی

توجه داشته باشید که طبق دستورالعمل سازمان آتش نشانی کشور ، در هنگام عقد قرارداد با شرکت مجری ، حتما در فرم شرکت مجری آتش نشانی فعالیت شرکت در خصوص ایمنی سازی آن پرونده مشخص شود؛ چون ممکن است فعالیت های ایمن سازی ساختمان توسط چند شرکت مجری سازمان آتش‌نشانی صورت بگیرد .

پس از تکمیل فرم و مراحل ثبت‌نام شرکت مشاور سازمان آتش‌ نشانی موظف به نظارت و اجرای کار پروژه مطابق قوانین و دستورالعمل های استاندارد است و باید در زمان مشخص گزارش کار را به سازمان مربوطه ارائه دهد.

 

 تاییدیه سیستم های اعلام و اطفا حریق یکی از نمونه تاییدیه آتش نشانی

یکی از مهم ترین سیستم های ایمنی ، سیستم های اعلام و اطفاء حریق است .

این سیستم ها انواع مختلفی دارند و در برند های متفاوتی ساخته می شوند.

برای اخذ تاییدیه سیستم های اعلام و اطفاء حریق سازمان آتش نشانی تمامی اجزا و تجهیزات برند مورد نظر را آزمایش کرده و در صورت تایید شدن تاییدیه صادر می کند . شرکت نانوپوش منفرد آسیا که در زمینه طراحی و ساخت انواع سیستم های اعلام و اطفاء حریق فعالیت دارد ، دارای تاییدیه از سوی سازمان آتش نشانی است .

این شرکت تجربه و مهارت زیادی در طراحی حرفه ای و ساخت انواع سیستم های اعلام و اطفاء حریق دارد .

شرکت نانوپوش منفرد آسیا با همکاری متخصصین مجرب و با رعایت دستورالعمل ها و قوانین سیستم های اعلام و اطفای حریق را در طراحی کرده و بالاترین کیفیت تولید می کند .

نمونه تاییدیه آتش نشانی

جهت کسب اطلاعات بیش تر و مشاوره و مهندسان شرکت نار پوش منفرد آسیا تماس بگیرید .

 

اخذ تاییدیه ساختمان ها یکی از نمونه تاییدیه آتش نشانی

طبق مقررات شهرسازی هر ساختمانی از جمله مسکونی ، اداری ، شرکتی و…باید از نظر ایمن سازی مورد تایید سازمان آتش نشانی باشد ؛ بنابراین تمامی ساختمان ها باید برای اخذ تاییدیه از این سازمان اقدام کنند .

نمونه تاییدیه آتش نشانی

توجه کنید که تاییدیه سازمان آتش نشانی برای دریافت پایان کار از شهرداری لازم است بنابراین قبل از اقدام برای دریافت پایان کار نسبت به اخذ تاییدیه از سوی سازمان آتش نشانی اقدام کنید. مشاوران آتش‌نشانی طبق دستورالعمل های اعلام شده سیستم های ایمنی را متناسب با پروژه شما تعبیه کرده و روی کار ، ساخت و ساز اصولی پروژه نظارت دارند از طرفی طبق این دستورالعمل ها از طراحی و یا در نظر گرفتن موارد غیرضروری خودداری می‌کنند .

بعد از اتمام کار پروژه و مراحل ساخت و ساز ساختمان در صورت رعایت تمامی دستورالعمل‌های ساخت و ساز و عدم وجود خلافی و تایید مهندسان مجری سازمان آتش نشانی تاییدیه صادر می شود .