قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان نسبت به امکانات و آپشن های نصبی براورد میشود که در ساختمان ها و با توجه به امکانات نصبی میتواند متفاوت باشد و شما میتوانید برای دریافت خدمات اطفای حریق ساختمان با شرکت نارپوش تماس حاصل فرمایید.

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

شرکت های اطفای حریق

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان یا همان سیستم های زنگ خطر آتش سوزی ایران نسبت به مدل های اروپایی، آمریکایی و چینی ارزان تر است و از این منظر مورد توجه قرار گرفته است. محصولات زنگ خطر آتش سوزی ایران عمدتاً شامل سیستم های معمولی هستند، اگرچه برند زیتاکس به تازگی یک سیستم زنگ آتش سوزی قابل هدف را معرفی کرده است.

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

شرکت اطفای  حریق ارپوش در زمینه ارائه خدمات در لیست  برترین شرکت‌‌ های فعال و کوشا  در صنعت و حرفه  سیستم‌ های اعلام حریق ایرانی است. شرکت زیتکس اولین برند ایرانیاست که موفق می‌شود تایید سازمان آتش نشانی تهران و نشان استاندارد ملی ایران را دریافت کند و قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان ها نسبت به دیگر برند ها معقول تر است.

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان آریاک که  یکی ازشرکت های داخلی در زمینه تولید سیستم‌های اعلام حریق که  متعارف است. برخی از محصولات این شرکت دارای تاییدیه از اداره‌ی آتش‌نشانی تهران هستند. برای آگاهی از لیست قیمت اعلام حریق آریاک از مشاوران نارپوش کمک بگیرید.

سیستم اطفای حریق ساختمان سنس که قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان در لیستی موجود است یکی از سیستم‌های اعلام حریق شناخته‌شده ایرانی است. شرکت سانا پژوهش گستر، که به اختصار اعلام حریق سنس نامیده میشود از دهه هشتاد به تولید پرداخته است و تولید محصولات سیستم‌های اعلام حریق را آغاز کرده است.

 

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

شرکت  سنس در مقابل برندهای شناخته شده  خارجی و همچنین رقبای داخلی توانسته جایگاه خوبی برای خود پیدا کند. قیمت سیستم اطفای حریق سنس، به مانند سایر شرکت‌های ایرانی مزیت رقابتی خوبی با برندهای خارجی دارند؛ سیستم اعلام حریق سنس در تلاش است تا به عنوان دومین تولیدکننده محصولات اعلام حریق آدرس‌پذیر ایرانی لقب بگیرد و در این راستا گام بر میدارد.

شرکت آشکار سازان ایرانیان که در دهه نود کار خود را آغاز کرد با نام اختصاری دیتکس محصولات خود را به بازار عرضه کرد. پس از چندی محصولات این شرکت با برند تسلا که مشابه خارجی است به بازار عرضه شدند .در بازار امروز محصولات تسلا  با بدست آوردن گواهی های بین المللی و استانداردهای داخلی بخش مهمی از بازار اطفای حریق در ایران را در اختیار دارد. که قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان نسبت به بقیه یک مقدار بیشتر میباشد و  به صورت کلی می توان گفت که یکی از رقبای شرکت های بزرگ داخلی و خارجی است.

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان

لازم به ذکر نیست که قیمت سیستم های اعلام حریق به عوامل و دستور العمل های مختلفی وابسته است. همانطور که میدانیم برند و شرکت تولید کننده در قیمت محصول تاثیر گذار است و همیطور ایرانی و خارجی بودن بودن شرکت های طراح سیستم‌های اعلان حریق روی قیمت آنها اثرگذار است که جدا از کیفیت در نظر گرفته میشود.

قابل ذکر است که قیمت سیستم‌های اطفای حریق ایرانی از برند های  اروپایی ارزانتر است و به همین صورت قیمت سیستم‌های اعلان حریق آمریکایی از نمونه های داخلی بیشتر است و کمیاب تر است. اگر بتوان تاثیر کشور سازنده و برندی که تحت  آن سیستم های اعلام حریق طراحی و عرضه می شوند را در نظر نگرفت، کاربرد و اجزای تشکیل دهنده‌ی آنها در تخمین هزینه سیستم‌های اعلان حریق بسیار موثر است.

برای خرید و دانستن قیمت سیستم اطفای حریق ساختمان باید پرسش های زیر را برای خود در نظر گرفت:

  1. هدف از طراحی سیستم اعلام حریق چه بوده است؟
  2. کاربری ساختمان مدنظر چیست و شرایط آن چگونه است؟
  3. دستور العمل سازمان آتش نشانی در اینباره شامل چه توصیه هایی است؟
  4. توقعات شما از سیستم اعلام حریق شامل چه مشخصات فنی می شود؟
  5. برای استقرار یک سیستم اعلام حریق چقدر بودجه اختصاص داده اید؟

چنانچه نیاز به راهنمایی داشتید میتوانید با مشاوران نارپوش در تماس باشید.

 

موضوعات مرتبط:

1.آموزش آتش نشانی صنعتی

2.آموزش نرم افزار اتو اسپرینک

3.طراحی سیستم اعلام و اطفا حریق

4.نرم افزار طراحی اعلام حریق

5.پنل اعلام حریق nsc

6.کنترل پنل سیستم اعلام حریق

7.نرم افزار nsc