قیمت سر شیر آتش نشانی

قیمت سر شیر آتش نشانی

 

قیمت سر شیر آتش نشانی

قیمت سر شیر آتش نشانی 

نازل آتش نشانی ، وسیله ای برای تولید و هدایت جریانی از آب ، کف ، پودر یا سایر مواد خاموش کننده آتش است و برای قیمت سر شیر آتش نشانی با ما در تماس باشید.

ساده ترین نوع، نازل لوله ای یا تک حالته است که دارای پیوست ترمینال است و جریان را تنظیم می کند. نازل های شیلنگ آتش نشانی می توانند جریان های باریکی یا پراکنده ایجاد کنند و این امر باعث می شود جریان بدون قطع شدن منبع برق متوقف شود. جریان فوم از محلول 1الی 6 درصد مواد کف کف در آب بدست می آید. محلول توسط یک اتصال نازل در یک قسمت پراکنده می شود ، که در آن قطره ها با هوای بیرون آمده توسط نیروی جریان مخلوط می شوند. خروجی نازلهای شلنگ آتش نشانی در هر ثانیه بین 1 تا 200 کیلوگرم ماده خاموش کننده آتش متغیر است.

و برای اطلاع قیمت سر شیر آتش نشانی در آخر همین مقاله با نارپوش آسیا منفرد در تماس باشید.

بین نازل های دستی (با خروجی های کمتر از 13 کیلوگرم در ثانیه) و نازل های جک دار تمایز قائل می شود.

ممکن است نازل های جک دار ثابت باشد ، به عنوان مثال ، به سقف یک وسیله نقلیه ، عرشه یا سکوی بالابر متصل باشد ، یا ممکن است توسط برخی وسیله نقلیه یا با دست آنها حمل شود. از نازل های دستی در موتورهای آتش نشانی ، پمپ های با موتور و ایستگاه های شیلنگ در داخل ساختمان ها استفاده می شود.

نازلهای شلنگ آتش با استفاده از سرهای اتصال سریع به خطوط شیلنگ متصل می شوند و قیمت سر شیر آتش نشانی ها با هم متفاوت است و برای اطلاعات بیشر با ما در تماس باشید.

 

 قیمت سر شیر آتش نشانی ساده یا تک حالته

قیمت سر شیر آتش نشانی

قیمت سر شیر آتش نشانی

این نوع از نازل های از جنس آلومنیوم، استیل، برنج و حتی پلاستیکی ساخته میشوند. نازل های ساده یا به اصطلاح تک حالته تنها یک دستگیره کنترلی برای دو حالت 0 و 1 یا باز و بسته دارند که امکان قطع و وصل نمودن جریان آب را دارند.
سایز بندی این نوع از نازل ها از سایز “1/2 الی “1/2 1 است.

برای اطلاع از قیمت سر شیر آتش نشانی ساده یا تک حالته با ما در تماس باشید.

 قیمت سر شیر آتش نشانی شیردار یا نازل سه حالته

این نوع از نازل ها از جنس آلومنیوم، استیل، برنج و حتی پلاستیکی ساخته میشوند.

نازل های تفنگی یا به اصطلاح سه حالته، علاوه بر ویژگی باز و بسته کردن جریان آب، امکان انتخاب نوع پاشش آب را بصورت جت و یا پودری را به اپراتور میدهد، این نوع از نازل ها بیشتر در خودرو های آتش نشانی، سایت های نفتی و مراکزی که سیستم اطفای آبی متحرک دارند استفاده میشود.
این نوع از نازل ها دارای سایز بندی از سایز “1/2 الی “1/2 2 را دارا هستند.

برای اطلاع از قیمت سر شیر آتش نشانی سه حالته با ما در تماس باشید.

 قیمت سر شیر آتش نشانی تفنگی یا سه حالته

قیمت سر شیر آتش نشانی

قیمت سر شیر آتش نشانی

این نوع از نازل های از جنس آلومنیوم، استیل، برنج و حتی پلاستیکی ساخته میشوند.اما بخاطر تحمل فشار بالا، در قسمت های سر نازل و انتهای نازل جهت اتصال به شیلنگ جریان اصلی از مواد مقاوم استفاده میشود.
نازل های تفنگی یا به اصطلاح توربو نازل، علاوه بر ویژگی باز و بسته کردن جریان آب و امکان انتخاب نوع پاشش آب را بصورت جت و یا پودری این امکان را به اپراتور میدهد تا امکان تنظیم قطر ذرات را داشته باشد،به همین علت در زمان استفاده قطرات آب با ذرات ریز تر از سر نازل خارج میشوند که در مقابله با حریق زودتر تبدیل به بخار آب میشند و اثر گذلری بیشتری بر روی حریق خواهند داشت،همچنین به علت ریزتر بودن قطر ذرات در زمان برخورد با حریق اکسیژن را سریعتر جذب کرده همچنین حریق را زودتر خنک می کنند. این نوع از نازل ها بیشتر در خودرو های آتش نشانی، سایت های نفتی و مراکزی که سیستم اطفای آبی متحرک دارند استفاده میشود.
این نوع از نازل ها دارای سایز بندی از سایز “1/2 الی “1/2 2 را دارا هستند.

 

شرکت نارپوش منفرد آسیا در تهران و به شماره 49494541 به ثبت رسیده است. این شرکت با بکارگیری تکنولوژی روز و با همکاری متخصصین داخلی در طراحی و اجرای سیستم های ایمنی و آتش نشانی و در زمینه های ذیل آماده ارائه مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق می باشد.

  • تهران ،میدان رازی خیابان هلال احمر ،ساختمان نگین رازی طبقه 2 واحد122

  • 021-55688450-5

  • naarpush@gmail.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *