فروش علائم آتش نشانی

بحث امنیت و رفاه  ساکنان ساختمان‌ها از موضوعات بسیار مهمی است  بنا بر این آموزش تجهیزات آتش نشانی نیز مهم است و باید علائم آتش نشانی را نیز دانست .که قبل از ساخت ساختمان باید به آن پرداخته شود.

فروش علائم آتش نشانی

فروش علائم آتش نشانی

تاسیسات آتش نشانی ساختمان از تجهیزات امنیتی ساختمان‌ها به شمار می‌روند که از ایجاد حریق و آتش سوزی گسترده جلوگیری می‌کند. هنگامی که فاجعه‌ای رخ می‌دهد، سیستم‌های امنیتی از جمله سیستم آتش نشانی ساختمان باید به سرعت وارد عمل شده و ساکنین را از این حادثه با خبر سازند و آموزش تجهیزات آتش نشانی الزامی است.

 

فروش علائم آتش نشانی

فروش علائم آتش نشانی

تولیدکنندگان تجهیزات خاموش کننده آتش که  انواع محصولات یا تجهیزات خاموش کننده آتش را تولید میکنند و همچنین باید علائم آتش نشانی را روی آن ها نصب کنند، ابزار مورد  مورد نیاز برای جلوگیری از خطرات آتش سوزی را تولید می کنند. برخی از این محصولات عبارتند از: خاموش کننده های آتش(کپسول)، جعبه مخصوص آتشنشانی ، آب پاش و  علائم آتش نشانی و غیره هستند.

امروزه در کشور کارخانه های متعددی برای طراحی و ساخت تجهیزات آتش نشانی و علائم آتش نشانی وجود دارد  و تجهیزات تولید شده توسط این برندهای مختلف باید اختصاصی باشند و کیفیت مناسب داشته باشند  و در تولید این محصولات استانداردها در سطح بالایی مشاهده می شوند.

 

هدف نارپوش از این مقاله معرفی علائم آتش نشانی و  ارائه دادن خدمات اطفای حریق و معرفی تولیدکنندگان مورد تایید سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی و معرفی  محصولات معتبر به مصرف کنندگان با تضمین معتبر بودن و بالاترین سطح کیفیت و استاندارد است.

 

فروش علائم آتش نشانی

فروش علائم آتش نشانی

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکت های مورد تایید آتش نشانی و علائم آتش نشانی که در سایت نارپوش معرفی شده اند و محصولات آن ها، می توانید با کارشناسان مجرب نارپوش کمک بگیرید و در ارتباط باشید، شرکت نارپوش همواره در حال ارائه خدمات به عزیزانی که نیاز به این خدمات دارند میباشد.

 

سیستم های اتومات

زمان در کنترل آتش بسیار ضروری است. سیستم های آب پاش خودکار که بخشی از تجهیزات آتش نشانی هستند، یکی از قابل اعتمادترین راه ها برای کنترل آتش سوزی ها هستند. امروزه سیستم های خودکار آتش پاش هنر حفاظت از زندگی و مالکیت در برابر اثرات آتش سوزی هستند. سرهای آب پاشی هم اکنون در دسترس هستند که ۲۰ برابر حساس تر از ده سال پیش آتش هستند و همینطور علائم آتش نشانی گسترده تر شده اند.

 

سر آب پاش واقعا مانند یک شیر آب است. سر آب پاش به سیستم آب مرو فشار متصل است. هنگامی که آتش سر آب پاش را گرم می کند، در دمایی از پیش تعیین شده باز می شود، بنابراین می تواند آب پر فشار را هم بر روی آتش بپاشد و هم لایه دود داغ و ساختار ساختمان بالای آتش را با اسپری خنک کند. همچنین مواد قابل اشتعال را در مجاورت آتش را از شعله ور شدن حفظ می کند و مانع اشتعال و به همین دلیل ترمز یا جلوگیری از گسترش و رشد آتش می شود.

 

بعضی از افراد می گویند آبپاش ها آسیب زیادی به آب وارد می کنند. همانطور که توضیح داده شده است ، فقط آن سرهای آبپاش که در اثر آتش گرم می شوند عمل می کنند. همه آبپاش های یک ساختمان به یکباره کار نمی کنند. معمولاً در صورت آسیب دیدن سرنشینان به سیستم ، صدمات غیر آتش سوزی در آب رخ می دهد. آتش نشانان از آب بسیار بیشتری نسبت به سیستم آبپاش استفاده می کنند. صدمات ترکیبی ناشی از آتش سوزی و آب مورد استفاده آتش نشانان به طرز چشمگیری از یک سیستم آبپاش نصب شده به درستی فراتر می رود.

 

فروش علائم آتش نشانی

فروش علائم آتش نشانی

بعضی ها می گویند آب پاش ها خیلی ببه خود صدمه می زنند. همان طور که توضیح داده شد، تنها آن سرهای آب پاش که با آتش سوزی گرم می شوند اسیب میبینند. باید بدانیم کههمه آبپاش ها در یک ساختمان در یک زمان کار نمی کنند. آسیبی که ناشی از آتش سوزی است به آن وارد نیست و معمولاً در صورتی آسیب  رخ می دهد که دیگران به سیستم آسیب برسونند.آتش نشانان از آب بسیار بیشتری نسبت به یک سیستم آب پاش استفاده می کنند.

 

فروش علائم آتش نشانی

فروش علائم آتش نشانی

برای راهنمایی گرفتن و پشتیبانی گرفتن و دریافت هر گونه خدمات اطفای حریق میتوانید از مشاوران مجرب نارپوش راهنمایی بگیرید.

 

 

موضوعات مرتبط:

1.آموزش آتش نشانی صنعتی

2.آموزش نرم افزار اتو اسپرینک

3.طراحی سیستم اعلام و اطفا حریق

4.نرم افزار طراحی اعلام حریق

5.پنل اعلام حریق nsc

6.کنترل پنل سیستم اعلام حریق

7.نرم افزار nsc