خرید اینترنتی اسپرینکلر

خرید اینترنتی اسپرینکلر: اسپرینکلر ابزار بسیار کاربردی برای هر ساختمای به منظور اطفای حریق میباشد که حتی به صورت اتومات و بدون نیاز به تنظیمات دستی حتی در نبود کسی در ساختمان میتواند به اطفای حریق بپردازد پس خرید اینترنتی اسپرینکلر بسیار روشی مطمئن و ایمن است.

خرید اینترنتی اسپرینکلر

خرید اینترنتی اسپرینکلر

سیستم اسپرینکلر به صورت یک شبکه از شاخه ها در زیر سقف اجرا میشود و دارای چندین  اسپرینکلر بر  روی انشعابات خود  می باشد که هر اسپرینکلر دارای یک سنسور حرارتی می باشد پس خرید اینترنتی اسپرینکلر بسیار با صرفه و مفید است.

هنگام ایجاد حریق حباب شیشه ای آب فشان که توسط مایع ای پر شده است در اثر افزایش درجه حرارت منبسط می شود و در نتیجه حباب شیشه ای توسط مایع خرد شده و آب فشان باز می گردد و پس از اطفای حریق کلیه اسپرینکلرهایی که عمل اطفای حریق را انجام داده اند باید تعویض نمود.

 

انواع اسپرینکلر در خرید اینترنتی اسپرینکلر

 

  • اسپرینکلر بالا زن واکنش استاندارد-68 درجه HE
  • اسپرینکلر بالازن واکنش سریع-68درجه HE
  • اسپرینکلر بغل زن واکنش سریع-68 درجه HE
  • اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع-68درجه HE
  • اسپرینکلر پایین زن واکنش استاندارد-68 درجه HE
  • اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع-68درجه HE(رنگی)
  • اسپرینکلر پایین زن واکنش استاندارد سفید-68 درجه HE
  • قاب اسپرینکلر فلزی HE
خرید اینترنتی اسپرینکلر

خرید اینترنتی اسپرینکلر

تفاوت های کوچک بین  اسپرینکلر وجود دارد که میتواند گفت انواع آویزان، ایستاده و  دیواری  و آتش خاموش کن های پنهان تأثیر قابل توجهی بر ایمنی زندگی دارد. نصب آب پاش های جدید – یا جایگزینی آن به جای سیستم های قدیمی – می تواند فرایند سختی باشد و با اینکه آب پاش های آتش بسیار شبیه به هم هستند، اما باید بدانید که سرهای مختلف آتش پاش ها برای محیط ها و کاربردهای مختلف طراحی شده اند پس قبل از خرید اینترنتی اسپرینکلر بررسی دقیق انجام دهید ویا از مشاوران نارپوش کمک بگیرید.

 

خرید اینترنتی اسپرینکلر

خرید اینترنتی اسپرینکلر

سرهای اسپرینکلر آتش چگونه کار می کنند؟

تقریباً همه اسپرینکلر های آتش نشانی که میتوان خرید اینترنتی اسپرینکلر را انجام داد، از اجزای یکسانی تشکیل شده اند:

یک مجموعه آب بندی یا به اصطلاح پلاگین که از خروج آب جلوگیری می کند، یک عنصر حساس به حرارت که به اسپرینکلر اجازه می دهد تا در دمای مشخص، آب را تخلیه کند.

یک انحراف دهنده که آب را به طور موثر توزیع می کند و یک بدنه. سر اسپرینکرهای آتش دارای قسمت های حساس به گرما هستند – درواقع مجهز به یک لامپ شیشه ای که باعث فعال شدن اسپرینکلر در دمای خاص می شود داریم.

زمانی که  سر اسپرینکلر دارای یک لامپ شیشه ای باشد، آن لامپ معمولاً حاوی مایع پایه گلیسیرین است. وقتی که هوای اطراف اسپرینکلر به دمای مشخصی رسید که این دما غالباً 155F یا 200F است مایع منبسط می شود که باعث شکسته شدن  شیشه می شود. سپس آبی که توسط شیشه  نگه داشته شده است، جریان پیدا می کند و به سمت گلگیر جریان می یابد و آن را در اتاق پراکنده می کند.

 

تاسیسات آتش نشانیحباب های شیشه ای اسپرینکلر های آتش نشانی متصل به سقف توسط اجزای فلزی انتهای آن که با آلیاژ حساس به حرارت در اسپرینکلر محکم و مهر و موم  شده است، نگه داشته می شود. در تتیجه، افزایش دما باعث ذوب شدن آلیاژ می شود و باعث می شود که عناصر فلزی از سر اسپرینکلر سقوط کرده و اسپرینکلر فعال شود. که میتوان ان را با جست و جوی خرید اینترنتی اسپرینکلر تهیه مود.

بیشتر اسپرینکلر های آتش نشانی در دو اندازه  قابل دسترسی هستند: 12.7 میلی متر و 19.3 میلی متر که مدل اول مرسوم  ترین اندازه برای ساختمانهای اداری، هتل ها و مدرسه ها است. از طرف دیگر، از اسپرینکلر های نوع دوم  درصورت نیاز به مقدار بیشتری آب، استفاده می شود و باید در خرید اینترنتی اسپرینکلر در نظر گرفت.

 

زمان پاسخ بسته به ویژگی های اتاق و آتش متفاوت است، اما تفاوت حساسیت حرارتی بین این آبپاش ها می تواند باعث زمان فعال سازی ده ثانیه یا بیشتر شود که متفاوت است. تحقیقات در طول سه دهه گذشته نشان داده است که این ثانیه های اضافی می تواند پیامدهای جدی برای بقای انسان در صورت آتش سوزی داشته باشد. به خاطر داشته باشید که علاوه بر اولین زمان فعال سازی در واکنش های سریع،اسپرینکلر ها هزینه کمتری نیز دارند و آب کمتری مصرف می کنند که باید در خرید اینترنتی اسپرینکلر به آن توجه داشت.

موضوعات مرتبط:

1.آموزش آتش نشانی صنعتی

2.آموزش نرم افزار اتو اسپرینک

3.طراحی سیستم اعلام و اطفا حریق

4.نرم افزار طراحی اعلام حریق

5.پنل اعلام حریق nsc

6.کنترل پنل سیستم اعلام حریق

7.نرم افزار nsc